Zamówienie karykatury na prezent

Oryginalne upominki na długo zapadają w pamięć, niezależnie od okazji, z której są one wręczone. Istnieje wiele ciekawych pomysłów na prezenty, które zachwycą obdarowane osoby. Zawsze staram się wymyślić takie, które są spersonalizowane. Chociaż czasami jest to nieco trudne, lubię pokazać, że myślałam nad danym zakupem, by odpowiadał indywidualnym upodobaniom. Niedawno moi rodzice obchodzili okrągłą rocznicę ślubu. Długo nie miałam żadnego pomysłu na prezent dla nich. Chciałam znaleźć coś, dzięki czemu się uśmiechną.

Ciekawa karykatura pomysłem na upominek

karykatura na zamówienieChciałam znaleźć taki prezent, który stałby się dla moich rodziców pamiątką tego dnia. Oboje są bardzo aktywni i mają sporo zainteresowań, co niestety nie ułatwiło mi podjęcia decyzji. W końcu jednak natrafiłam na coś, co od razu mi się spodobało. Uznałam, że świetnym pomysłem będzie karykatura na zamówienie. Taki rysunek jest bardzo oryginalny i może w sobie zawierać sporo ciekawych elementów. Wybrałam zdjęcie swoich rodziców i zamówiłam taki rysunek. Bardzo podoba mi się to, że miałam możliwość opisania tego, co powinno się na nim znaleźć. Chciałam, by jak najlepiej oddawałby on moich rodziców. Opisałam więc ich zainteresowania. Do najważniejszych zaliczyłam chodzenie po górach – to właśnie w takich pięknych okolicznościach przyrody się poznali. Pomyślałam więc, że na takiej karykaturze powinni być więc przedstawieni w górach, z wypchanymi plecakami. Nie spodziewałam się, że artysta aż tak dobrze odda mój pomysł. Wykonany przez niego rysunek jest świetny. Od razu można poznać moich rodziców – co w przypadku karykatur jest niezwykle ważne. Artysta powinien wybrać cechy charakterystyczne ich wyglądu i wyeksponować, jednak w taki sposób, by byli oni rozpoznawalni. Taka sztuka jest nieco trudna i wymaga pewnego treningu. Cieszę się, że trafiłam na kogoś, kto takimi rysunkami zajmuje się bardzo profesjonalnie. Udało mi się znaleźć doskonały prezent dla swoich rodziców z okazji rocznicy ślubu. Miałam nadzieję, że im się naprawdę spodoba.

Zakupioną karykaturę postanowiłam oprawić w prostą ramkę. Do tego kupiłam kilka drobiazgów, jednak to rysunek stanowił główny punkt mojego prezentu. Nie mogłam się doczekać, aż rodzice go otworzą. Jak tylko zobaczyli rysunek, oboje wybuchnęli śmiechem. Pochwalili się wszystkim gościom, którzy także byli zachwyceni. Zgodnie uznaliśmy, że karykatura świetnie oddała cechy moich rodziców. Myślę więc, że udało mi się wybrać taki upominek, który może być dla nich piękną pamiątką. Zauważyłam, że umieścili go na ścianie wśród swoich ulubionych zdjęć.