Zaproszenia na indywidualne zamówienie

Każdy w życiu ma jakąś pasję, ale nie każdy znajduje czas na to, żeby ją pielęgnować. Moją pasją od dziecka były wszelkiego rodzaju prace manualneć. Zawsze uwielbiałam rysować, malować, wycinać i co tam mi jeszcze w szkole lub w domu pokazano. Wiadomo, że wraz z zwiększaniem się obowiązków maleje ilość czasu, który można poświęcać na rzeczy, które sprawiają nam radość. Ja calkowicie odstawiłam moje zajęcia plastyczne. Przez długi czas nie robiłam nic, aż w końcu tak bardzo zatęskniłam za plastyką, że wróciłam do tego z wielkim zapałem. 

Ręcznie robione zaproszenia na ślub

zaproszenia ślubneRóżnego rodzaju zajęcia plastyczne zawsze sprawiały mi wielką radość. W dzieciństwie oraz w wieku młodzieńczym poświęcałam na nie mnóstwo czasu. Potem coś się zmieniło. Zaczęło brakować mi czasu, pojawiły się inne rzeczy, na których zaczęłam się mocniej koncentrować. Wiedziałam jednak, że w końcu będę musiała wrócić do mojej pasji. I po ukończeniu dwudziestego roku życia tak zrobiłam. Postanowiłam znaleźć niszę, w której będę czuła się najlepiej i w niej się wyspecjalizować. Okazało się, że niszą tą są telegramy okolicznościowe oraz zaproszenia, które w stu procentach wykonuje ręcznie. Metodą, która najbardziej przypadła mi do gustu, jest malowanie kartek farbami akwarelowymi. Farby te dają niesamowite mozliwośc tworzenia prostych, ale niezwykle pięknych elementów. Motywem przewodnim jest wszelkiego rodzaju roślinność. Ostatnimi czasy z racji tego, że rozpoczął się sezon weselny, mam mnóstwo zleceń na zaproszenia ślubne, ale przyjmuje tylko te, które obejmują małą ilość sztuk. W końcu ręczne wykonane takich zaproszeń pochłania sporo czasu i energii. Ale za to efekt  końcowy potrafi być oszałamiający. To jest jedna z głównych przyczyn, dla których młode pary decydują się na wydanie trochę większych pieniędzy na ręcznie robione zaproszenia, a nie takie kupione gotowe w sklepie lub zamówione przez Internet. Poza zaproszeniami ślubnymi sprzedaje też oczywiście mnóstwo telegramów okazyjnych. Te jednak wykonuje w pojedynczych sztukach. 

Od jakiegoś czasu moja pasja stała się jednym ze źródeł zarobkowych. Od dziecka uwielbiałam wszelkiego rodzaju prace plastyczne i teraz, w dorosłym życiu, powróciłam do tworzenia. Upodobałam sobie przede wszystkich tworzenie kartek okolicznościowych oraz zaproszeń. Wszystko wykonuje ręcznie, na specjalne zamówienia. Moje prace cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Ludziom zaczyna coraz bardziej zależeć na jakości, na przykład zaproszeń na ślub, które wręczają swoim gościom.