Zestaw klocków kompatybilnych z lego

Niedawno nasz synek obchodził urodziny. Chcieliśmy mu sprawić tego dnia przyjemność, więc dosyć wcześnie zaczęliśmy się zastanawiać nad tym, co mu z tej okazji kupić. Staramy się wybierać takie zabawki, które nie tylko dostarczają frajdy, ale również mają pozytywny wpływ na jego rozwój. Na szczęście jest takich zabawek bardzo wiele. Mieliśmy nadzieję na znalezienie czegoś, co zapewni Marcinowi wiele godzin wspaniałej zabawy.

Klocki pasujące do zestawów lego

klocki ala legoOboje z mężem pamiętamy ze swojego dzieciństwa, że jednymi z naszych ulubionych zabawek były najróżniejsze klocki. Bardzo się cieszymy, że takie zabawki podobają się również naszemu synowi. Cieszy nas to z tego powodu, że może to mieć pozytywny wpływ na rozwój dziecka. Układanie najróżniejszych budowli rozwija kreatywność oraz myślenie przestrzenne. Pozwala również ćwiczyć cierpliwość, kiedy maluch musi krok po kroku wykonywać polecenia znajdujące się w instrukcji. Dosyć szybko udało się nam znaleźć klocki ala lego, które przyciągnęły naszą uwagę. Bardzo spodobało się nam to, że można znaleźć wiele naprawdę różnorodnych zestawów. Niektóre z nich są związane z ciekawymi tematami, które mogą zainteresować malucha. Nasz syn jakiś czas temu zainteresował się kosmosem oraz dinozaurami. Często zadaje nam wiele pytań związanych z tymi tematami. Mieliśmy więc nadzieję, że uda nam się znaleźć zestawy klocków, które odpowiadałyby zainteresowaniom syna. Na szczęście tak się stało i kupiliśmy dwa komplety. Myślę, że rewelacyjnie trafiliśmy w gust Marcina. Bardzo podoba nam się w takich klockach to, że można nie tylko budować wcześniej określone w instrukcji rzeczy, ale również tworzyć swoje własne konstrukcje. Oboje z mężem musimy przyznać, że nadal lubimy się od czasu do czasu pobawić z klockami, więc jest to dla nas wspaniały czas spędzony całą rodziną. Udało nam się znaleźć takie zestawy klocków, które pasują do tych, które nasz syn ma już w swojej kolekcji, co również było dla nas istotne podczas zakupów.

Klocki okazały się świetnym pomysłem na prezent z okazji urodzin. Marcin bardzo się z nich ucieszył, od razu rozpakował jeden z zestawów, abyśmy go wspólnie ułożyli. Nam wszystkim taka zabawa sprawia wiele frajdy, jednak najważniejsze jest dla nas to, aby nasza pociecha się dobrze bawiła. Różnorodność zestawów sprawia, że możemy znaleźć takie, które związane są z tematyką interesującą nasze dziecko. To wspaniały sposób na rozwijanie jego zainteresowań oraz kreatywności, a także dostarczenie mu ciekawych sposobów na spędzenie wolnego czasu.