Zlecenie wykonania strony www

Moja siostra uważała, że miałam smykałkę do handlu i powinnam się nim zająć zawodowo. Wtedy jeszcze nie brałam tego pod uwagę, ale kilka lat później postanowiłam swoje umiejętności wykorzystać. Moja siostra miała własną firmę, ale ona udzielała doradztwa finansowego i obsługiwała wielu klientów. Odnosiła spore sukcesy zawodowe a ja chciałam być taka sama jak ona, bo mi imponowała.

Zatrudnienie studenta tworzącego strony internetowe

strony www - olsztynOczywiście ani przez chwilę nie zastanawiałam się nad tym jaki będzie profil mojej działalności, ponieważ oczywiste było, że otworzę własny sklep odzieżowy. Ciuchami najbardziej się interesowałam i dlatego zamierzałam je sprzedawać. Zamierzałam sprzedawać odzież, ponieważ miałam namiary na taniego dystrybutora i handlowanie markowymi ubraniami zdecydowanie się opłacało. Po głębszej analizie zdecydowałam, że poprowadzę sklep internetowy, ponieważ wiązało się to z niższymi kosztami utrzymania działalności. Musiałam jeszcze nawiązać kontakt z jakąś osobą, która wykonywała profesjonalnie strony www – Olsztyn szczycił się tym, że była tam jedna z najlepszych uczelni wyższych i dlatego zdecydowałam, że zatrudnię jakiegoś zdolnego studenta informatyki. Wielu studentów sobie właśnie w taki sposób dorabiało i tworzyli świetne oraz co najważniejsze czytelne strony internetowe. Nie chciałam w uczelni wywieszać ogłoszenia, ponieważ odzywałoby się zbyt dużo osób do mnie a ja miałam inne ważne sprawy na głowie. Poprosiłam więc o pomoc swojego kolegę, którego dziewczyna studiowała na tej uczelni. Znalazła dla mnie studenta, który dorabiał sobie tworząc strony internetowe i był w tym świetny. Podjęłam z nim współpracę a on za niewielkie wynagrodzenie stworzył dla mnie sklep internetowy z odzieżą. Podałam mu wcześniej wszystkie niezbędne informacje, które potrzebne były mi w sklepie online. Student ten jednak znał się świetnie na tworzeniu stron www i dokładnie wiedział jak powinien wyglądać profesjonalny sklep. Wyjątkowo szybko wykonał dla mnie to zlecenie i byłam zachwycona. Ze sprzedażą markowych ubrań w sklepie online ruszyłam jeszcze we wrześniu.

Mój sklep odwiedzało każdego dnia dość dużo osób. Strona była bardzo czytelna i dzięki temu łatwo się robiło zakupy. Miałam nawet uruchomiony chat dla klientów i za jego pomocą udzielałam informacji klientom, którzy zainteresowani byli zakupami, ale chcieli jeszcze o coś dopytać. Odnosiłam sukces tak samo jak moja siostra i byłam z tego powodu szczęśliwa. Własna firma to jednak był doskonały pomysł.