Zwrotne i trwałe minikoparki CASE

Większość z nas przynajmniej raz w życiu widziała minikoparkę. Jest to maszyna, która dzięki swoim niewielkim rozmiarom i szerokim zakresie zastosowań praktycznie trafiła pod strzechy. Minikoparki CASE można spotkać na placach budowy dużych inwestycji, często pracują wewnątrz wznoszonych budynków, gdy duże maszyny już nie mogą wjechać. Minikoparki pracują także przy budowie domów jednorodzinnych, bo mogą swobodnie pracować nawet gdy w koło mieszkają już sąsiedzi. Urządzenia te wreszcie widzimy na co dzień na naszych ulicach i chodnikach, bo mogą pracować nie paraliżując całkowicie ruchu kołowego czy pieszego.

Pracuj wygodnie i efektywnie dzięki minikoparkom CASE

minikoparki CASEMożna powiedzieć, że minikoparka to następca łopaty i grabi, tyle że wielokrotnie bardziej wydajny i wygodny. Tworząc minikoparki firma CASE dba o to aby były umożliwiały maksymalnie precyzyjną pracę i dokładne sterowanie osprzętem. Powoduje to, że po wykonaniu wykopu minikoparką czy wyrównaniu terenu tym urządzeniem, ręczne poprawki są potrzebne z rzadka, jeżeli w ogóle. Minikoparka bowiem została stworzona z myślą o całościowej realizacji prac ziemnych: od wykopu po niwelację i wyrównanie terenu, także do stanu pierwotnego. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że firmy zamiast wieloosobowych ekip budowlanych zatrudniają minikoparki, z mniejszą liczbą specjalistów – instalatorów albo pracowników budowlanych. Minikoparki CASE sprawnie zrealizują wykopy od fundamentów budynków począwszy, poprzez wykopy pod ogrodzenia na rowach pod instalacje wodne czy eklektyczne kończąc. Urządzenia te są także w stanie same po sobie posprzątać dzięki montowanemu z przodu lemieszowi spychacza. Minikoparka CASE, gdy już można, zasypie wykopy wyrówna i zniweluje teren przygotowując go pod położenie bruku czy posianie trawy. A wszystko to z dbałością o komfort i bezpieczeństwo. Firma CASE produkując minikoparki projektuje je z maksymalną wygodą dla operatora i z systemami bezpieczeństwa dla pracowników oraz osób postronnych. Gwarantują to wygodne i ergonomiczne kabiny operatora oraz systemy sygnalizacji dźwiękowej pracy i przemieszczania się minikoparki.

Minikoparka to dziecko firmy CASE z ponad 175-letnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji maszyn budowlanych. Dzięki swej organizacji i doświadczeniu firma CASE gwarantuje, że jej minikoparki będą pracowały niezawodnie przez długie lata. Firma CASE zadbała nie tylko o wygodę i mobilność minikoparki na placu budowy. Minikoparki CASE są także bardzo wygodne w transporcie. Dzięki unikalnemu systemowi regulowanej szerokości podwozia, systemowi szybkiego składania lemiesza i wygodnym punktom mocowania transport minikoparki jest bezproblemowy z wykorzystaniem niewielkich lawet samochodowych.