Karma Canagan Country

 

Zwierzęta właściwie żywione są zdrowe, ruchliwe i lubią spędzać czas z właścicielem. Psy i koty, które żyją z nami w domu jedzą najczęściej suchą karmę, mięsne kawałki z puszki, lub domowe jedzenie, które spożywa właściciel. To co jedzą ludzie nie jest odpowiednią karmą dla zwierząt, ponieważ posiada zbyt dużo soli, przypraw i składników, które nie są potrzebne zwierzęciu. Aby nie przegapić problemów trawiennych naszego pupila, należy go bacznie obserwować po każdym karmieniu.

Dla jakich zwierząt są karmy Canagan?

canagan country gameLudzie posiadający zwierze na wsi, nie przywiązują większej wagi do tego co ono je i czy mu to wystarcza. Najczęściej raz na dzień dostaje miskę jedzenia w postaci tego co pozostało po obiedzie domowników. Takie pożywienie nie jest właściwe dla kotów, ani dla psów, gdyż nie dostarcza im niezbędnych witamin i minerałów, a dodatkowo zawiera szkodliwą sól i przyprawy. Zwierzęta powinny spożywać karmę przeznaczoną do ich gatunku, wieku i masy. Im większe i cięższe zwierze, tym więcej potrzebuje jedzenia. Bez względu na gatunek, pupil potrzebuje stałego dostępu do świeżej wody. Canagan country game to doskonała sucha karma dla psów i kotów. Posiada odpowiednio dobrane składniki dla poszczególnych gatunków zwierząt. Jest ona stworzona z najlepszych jakościowo warzyw i mięsnych kawałków dodających naszemu zwierzątku energii na cały dzień. Zwierzęta przyzwyczajają się do pożywienia jakie dostają, dlatego jeżeli chcemy zmienić naszemu kotu, lub psu karmę na Canagan, to musimy to robić stopniowo. Każdego dnia mieszając jego dotychczasowe jedzenie z nową karmą, tak, aby przyzwyczajał się do nowego smaku. Po około dwóch tygodniach, można mu dać samą karmę. Większość produktów jest bezzbożowa, gdyż takie są lepiej przyswajalne przez zwierzęta i mają lepszy skład niż inne produkty dla zwierząt domowych. Psy i koty należy karmić zgodnie z zaleceniami weterynarzy, czyli zgodnie z tabelą wagi i wieku zwierzęcia. Dzienną porcję karmy należy dopasować do wagi pupila, gdyż musi ona pasować do dziennego zapotrzebowania na kalorie.

W sklepach zoologicznych, oraz z artykułami dla zwierząt znajdziemy duży wybór jedzenia, przekąsek i gadżetów dla domowych pupili. Przy wyborze idealnej karmy dla naszego psa, lub kota, najlepiej się kierować składem, ponieważ to on ma decydujący wpływ na zdrowie. Canagan country produkuje od wielu lat pożywienie dla zwierząt ze szczególną dbałością o wykorzystane składniki i wzbogaca je niezbędnymi witaminami i minerałami dla poszczególnego rodzaju pupila, dlatego cieszy się zaufaniem właścicieli zwierząt.